Rezultate 2017

Catalin Maxim 30-39  catalin    
CONCURS TRASEU CLASAMENT GENERAL CLASAMENT CATEGORIE DE VARSTA
Maratonul Vinului tura medie 33 18
Cozia MTB tura scurta 12 3
Calatorie intre cer si pamant   9 2
Topoloveni Summer Tour tura lunga – nivel3 2 2
Vidraru Bike Challenge tura medie 2 1
Trofeul Muscelului Campulung tura scurta – nivel2 4 4
Zarnesti Challenge XCO 9 7
Fara Asfalt Triatlon stafeta bicicleta 3  
Teleferic Challenge tura medie 10 3
Geiger MTB Paltinis tura scurta 14 4
Maratonul Olteniei tura lunga 7 5
Campina MTB tura lunga 5 4
Daniel Geanta 30-39  dani    
CONCURS TRASEU CLASAMENT GENERAL CLASAMENT CATEGORIE DE VARSTA
Triada Avrig tura scurta 37 13
Marvin tura medie 24 14
Stejarii Seculari xco 4 2
MTB Macin tura scurta 3 1
Cupa MTB Academy xco   3
Trofeul Muscelului Campulung tura scurta – nivel2 7 5
Zarnesti XCO xco 6 2
Geiger MTB Paltinis tura scurta 27 9
Campina MTB tura lunga 9 7
Bikexpert Alpine Challenge tura scurta 11 6
Razvan Jipa 19-29  razvan    
CONCURS TRASEU CLASAMENT GENERAL CLASAMENT CATEGORIE DE VARSTA
BikeXpert Alpine Challenge tura lunga 16 6
Brasov Race tura lunga 18 5
Campina Mtb tura lunga 10 2
Cozia Mtb tura lunga 6 3
Geiger tura lunga 59 13
Maratonul Olteniei  tura lunga 8 3
Maratonul Vinului tura lunga 23 6
MTB Academy XCO tura lunga 9 4
OFFRGT Teleferic tura lunga 12 3
Riderul Cozia tura lunga 3 3
TBT Race Saschiz tura lunga 79 14
Teamxpert Azuga tura lunga 1 1
Trofeul Muscelului tura lunga 15 2
Vidraru Mtb Challenge  tura lunga 13 1
Cheia MTB tura lunga   3
MoonTimeBike xco 31 6
Tiberiu Maxim 19-29  tibi    
CONCURS TRASEU CLASAMENT GENERAL CLASAMENT CATEGORIE DE VARSTA
Maratonul Vinului tura medie 219 38
Cozia MTB tura scurta 228 85
MTB Calatorie intre cer si pamant 25 71
RUN Calatorie intre cer si pamant 5km 1 1
Vidraru Bike Challenge tura scurta 43 4
Trofeul Muscelului Campulung tura scurta – nivel3 58 7
RUN Fara Asfalt Triatlon stafeta alergare 6
MTB Maratonul Olteniei tura scurta 28 3
RUN Maratonul Olteniei semimaraton 32 8
RUN Crosul Padurii Copiilor 10km 7 3
RUN Maratonul International al Bucurestiului 20 320
Stefan Mintuleasa 19-29  stefan    
CONCURS TRASEU CLASAMENT GENERAL CLASAMENT CATEGORIE DE VARSTA
Prima Evadare 681 106
Maratonul Olteniei tura scurta 42 5
Campina MTB tura lunga 22 3
Ponoarele MTB tura lunga 9 7
Ziua B tura lunga 8
Catalin Tanasie 40-49 tanasie
CONCURS TRASEU CLASAMENT GENERAL CLASAMENT CATEGORIE DE VARSTA
La Broaste nivel 3 6
Topoloveni Summer Tour nivel 3 12
Livada cu Ciresi nivel 3 6
Lupii Dacilor Trofeul Muscelului nivel 3 15
Ziua B nivel 3 42
Robert Geanta 9-12  robert
CONCURS TRASEU CLASAMENT GENERAL CLASAMENT CATEGORIE DE VARSTA
Triada Avrig 9 8
Marvin 15 8
MTB Macin   4 3
Livada cu ciresi 22 18
Cupa MTB Academy 8 7
Trofeul Muscelului Campulung 7 6
Ziua B 23 13
Campina MTB 8 6
Bikexpert Alpine Challenge xco 2 2
Stefan Tanasie (9-12)  stefan
CONCURS TRASEU CLASAMENT GENERAL CLASAMENT CATEGORIE DE VARSTA
La Broaste nivel 4 8
Topoloveni Summer Tour nivel 4 14
Livada cu Ciresi nivel 4 13
MTB Accademy Cup 6
Ziua B nivel 4 14
Campionatele Nationale Ciclism 9

*In curs de actualizare.